IR04SH4R7K
Hua Hua
Tau Wae: IR04SH4R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 4.7 10% RJ1
Ngā Rauemi: IR04SH4R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04SH4R7K
Tau Wae IR04SH4R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5900 pcs Pepa Raraunga IR04SH4R7K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 90MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 260mA 2.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 260mA