IR02ST4R7K
Hua Hua
Tau Wae: IR02ST4R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 4.7 10% RJ4
Ngā Rauemi: IR02ST4R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ST4R7K
Tau Wae IR02ST4R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5066 pcs Pepa Raraunga IR02ST4R7K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 75MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 230mA