IR02ST471K
Hua Hua
Tau Wae: IR02ST471K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 470 10% RJ4
Ngā Rauemi: IR02ST471K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ST471K
Tau Wae IR02ST471K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4947 pcs Pepa Raraunga IR02ST471K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Inductor 36mA 42 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 42 Ohm Max Whakatauranga onamata 36mA