IR02ST1R5H
Hua Hua
Tau Wae: IR02ST1R5H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 1.5 3% RJ4
Ngā Rauemi: IR02ST1R5H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ST1R5H
Tau Wae IR02ST1R5H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 6041 pcs Pepa Raraunga IR02ST1R5H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Whakatauranga onamata 535mA