IR02ST1R0H
Hua Hua
Tau Wae: IR02ST1R0H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 1 3% RJ4
Ngā Rauemi: IR02ST1R0H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ST1R0H
Tau Wae IR02ST1R0H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5497 pcs Pepa Raraunga IR02ST1R0H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 230MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 385mA