IR02SH180H
Hua Hua
Tau Wae: IR02SH180H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 18 3% RJ1
Ngā Rauemi: IR02SH180H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02SH180H
Tau Wae IR02SH180H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5454 pcs Pepa Raraunga IR02SH180H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Inductor 145mA 3.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 145mA