IR02SH120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR02SH120K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 12 10% RJ1
Ngā Rauemi: IR02SH120K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02SH120K
Tau Wae IR02SH120K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga IR02SH120K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 155mA