IR02BH8R2K
Hua Hua
Tau Wae: IR02BH8R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 8.2 10% B08
Ngā Rauemi: IR02BH8R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02BH8R2K
Tau Wae IR02BH8R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5485 pcs Pepa Raraunga IR02BH8R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 55MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 155mA