IR02BH680K
Hua Hua
Tau Wae: IR02BH680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 68 10% B08
Ngā Rauemi: IR02BH680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02BH680K
Tau Wae IR02BH680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5033 pcs Pepa Raraunga IR02BH680K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Inductor 92mA 6.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 92mA