IMS5SWDSH3R3K65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDSH3R3K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 3.3 10% RJ1
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDSH3R3K65
Tau Wae IMS5SWDSH3R3K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 31866 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 85MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Molded Inductor 800mA 350 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama 800mA