IMS5SWDSH390K65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDSH390K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 39 10% RJ1
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDSH390K65
Tau Wae IMS5SWDSH390K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 33202 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 53 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 29MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Shielded Molded Inductor 410mA 1.93 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.93 Ohm Max
Whakatauranga onamata 410mA I teie nei - Maama 180mA