IMS5SWDRU4R7K65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDRU4R7K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 4.7 10% R36
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDRU4R7K65
Tau Wae IMS5SWDRU4R7K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 40784 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Molded Inductor 650mA 550 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Whakatauranga onamata 650mA I teie nei - Maama 650mA