IMS5SWDRU180K65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDRU180K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 18 10% R36
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDRU180K65
Tau Wae IMS5SWDRU180K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 37581 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Molded Inductor 610mA 890 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 890 mOhm Max
Whakatauranga onamata 610mA I teie nei - Maama 235mA