IMS5SWDBH1R5J65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDBH1R5J65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 1.5 5% B08
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDBH1R5J65
Tau Wae IMS5SWDBH1R5J65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 24003 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 115MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Molded Inductor 1.3A 120 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.3A I teie nei - Maama 1.3A