IMS5SWDBH1R0K65
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDBH1R0K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 1 10% B08
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDBH1R0K65
Tau Wae IMS5SWDBH1R0K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 30228 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 47 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Molded Inductor 1.9A 70 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.9A I teie nei - Maama 1.9A