IMS05ST470J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST470J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ST470J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 47 5% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05ST470J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ST470J
Tau Wae IMS05ST470J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4622 pcs Pepa Raraunga IMS05ST470J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 27MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Molded Inductor 195mA 2.11 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max Whakatauranga onamata 195mA
I teie nei - Maama 175mA