IMS05ST392K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST392K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ST392K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 3.9K 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05ST392K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ST392K
Tau Wae IMS05ST392K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5490 pcs Pepa Raraunga IMS05ST392K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 3.9mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 800kHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9mH Shielded Molded Inductor 35mA 73.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 73.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 35mA
I teie nei - Maama 20mA