IMS05SH150J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH150J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05SH150J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 15 5% RJ1
Ngā Rauemi: IMS05SH150J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05SH150J
Tau Wae IMS05SH150J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5094 pcs Pepa Raraunga IMS05SH150J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 49MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Molded Inductor 315mA 800 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Whakatauranga onamata 315mA
I teie nei - Maama 250mA