IMS05SH102K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH102K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05SH102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 1K 10% RJ1
Ngā Rauemi: IMS05SH102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05SH102K
Tau Wae IMS05SH102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5883 pcs Pepa Raraunga IMS05SH102K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Molded Inductor 70mA 17.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 17.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 70mA
I teie nei - Maama 40mA