IMS02WWDST2R7K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS02WWDST2R7K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2WWD-40 2.7 10% RJ4
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02WWDST2R7K40
Tau Wae IMS02WWDST2R7K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4783 pcs Pepa Raraunga
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2WWD-40
Ratonga - Q @ Freq 38 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 85MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 935mA 381 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 381 mOhm Max Whakatauranga onamata 935mA
I teie nei - Maama 935mA