IMS02WWDST101K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS02WWDST101K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2WWD-40 100 10% RJ4
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02WWDST101K40
Tau Wae IMS02WWDST101K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4637 pcs Pepa Raraunga
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2WWD-40
Ratonga - Q @ Freq 43 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 4.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 280mA
I teie nei - Maama 100mA