IMS02BH100J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS02BH100J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 10 5% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02BH100J
Tau Wae IMS02BH100J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5793 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 57 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Molded Inductor 106mA 4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Whakatauranga onamata 106mA