IMS02BH1R2K
Hua Hua
Tau Wae: IMS02BH1R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 1.2 10% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02BH1R2K
Tau Wae IMS02BH1R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5654 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Molded Inductor 247mA 730 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Whakatauranga onamata 247mA