IMC1812ES102K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES102K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812ES102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1812ES102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812ES102K
Tau Wae IMC1812ES102K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149254 pcs Pepa Raraunga IMC1812ES102K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 250kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 30mA 40 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 40 Ohm Max Whakatauranga onamata 30mA