IMC1812ES101K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES101K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812ES101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1812ES101K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812ES101K
Tau Wae IMC1812ES101K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63818 pcs Pepa Raraunga IMC1812ES101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 541-1635-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 110mA I teie nei - Maama -