IM10RFCLSK221J12
Hua Hua
Tau Wae: IM10RFCLSK221J12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-10RFCL-12 220 5% RJ3
Ngā Rauemi: IM10RFCLSK221J12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM10RFCLSK221J12
Tau Wae IM10RFCLSK221J12 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 21853 pcs Pepa Raraunga IM10RFCLSK221J12.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IM-10RFCL-12
Ratonga - Q @ Freq 95 @ 1MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Molded Inductor 200mA 12 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -