IM10RFCLRA4R7K12
Hua Hua
Tau Wae: IM10RFCLRA4R7K12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-10RFCL-12 4.7 10% RB5
Ngā Rauemi: IM10RFCLRA4R7K12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM10RFCLRA4R7K12
Tau Wae IM10RFCLRA4R7K12 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 25120 pcs Pepa Raraunga IM10RFCLRA4R7K12.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IM-10RFCL-12
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 64MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Molded Inductor 3.1A 50 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.1A I teie nei - Maama -