IM09BH680K
Hua Hua
Tau Wae: IM09BH680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-9 68 10% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM09BH680K
Tau Wae IM09BH680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4150 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.560" L (6.35mm x 14.23mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Molded Inductor 168mA 3.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 168mA