IM09BH101K
Hua Hua
Tau Wae: IM09BH101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-9 100 10% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM09BH101K
Tau Wae IM09BH101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4187 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.560" L (6.35mm x 14.23mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10.7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Molded Inductor 155mA 3.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 155mA