IM08RC222K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM08RC222K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-8 2.2K 10% RB7
Ngā Rauemi: IM08RC222K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM08RC222K
Tau Wae IM08RC222K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4007 pcs Pepa Raraunga IM08RC222K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 2.2mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2mH Unshielded Molded Inductor 66mA 30 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max Whakatauranga onamata 66mA