IM08ET302K
Hua Hua
Tau Wae: IM08ET302K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-8 3K 10% ET E2
Ngā Rauemi: IM08ET302K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM08ET302K
Tau Wae IM08ET302K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4206 pcs Pepa Raraunga IM08ET302K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 3mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3mH Unshielded Molded Inductor 61mA 35 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 35 Ohm Max Whakatauranga onamata 61mA