IM06SH330J
Hua Hua
Tau Wae: IM06SH330J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 33 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM06SH330J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06SH330J
Tau Wae IM06SH330J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 6040 pcs Pepa Raraunga IM06SH330J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Molded Inductor 185mA 3.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 185mA