IM06SH120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM06SH120K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 12 10% RJ1
Ngā Rauemi: IM06SH120K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06SH120K
Tau Wae IM06SH120K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5797 pcs Pepa Raraunga IM06SH120K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 36MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Molded Inductor 370mA 1.05 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max Whakatauranga onamata 370mA