IM06RFCSER4R7K40
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSER4R7K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 4.7 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM06RFCSER4R7K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSER4R7K40
Tau Wae IM06RFCSER4R7K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5970 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSER4R7K40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 72MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Molded Inductor 1A 300 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A