IM06RFCSER1R2K40
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSER1R2K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 1.2 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM06RFCSER1R2K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSER1R2K40
Tau Wae IM06RFCSER1R2K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4383 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSER1R2K40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 20MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 20MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 176MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Molded Inductor 1A 350 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A