IM06RB681J
Hua Hua
Tau Wae: IM06RB681J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 680 5% RB6
Ngā Rauemi: IM06RB681J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RB681J
Tau Wae IM06RB681J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4286 pcs Pepa Raraunga IM06RB681J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Molded Inductor 85mA 13.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 13.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 85mA