IM06RB471H
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM06RB471H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 470 3% RB6
Ngā Rauemi: IM06RB471H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RB471H
Tau Wae IM06RB471H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4622 pcs Pepa Raraunga IM06RB471H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Molded Inductor 95mA 11.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 95mA