IM04SH5R6J
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH5R6J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 5.6 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH5R6J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH5R6J
Tau Wae IM04SH5R6J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5487 pcs Pepa Raraunga IM04SH5R6J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 5.6µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Molded Inductor 495mA 320 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Whakatauranga onamata 495mA