IM04SH560J
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH560J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 56 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH560J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH560J
Tau Wae IM04SH560J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4467 pcs Pepa Raraunga IM04SH560J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Molded Inductor 164mA 3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Whakatauranga onamata 164mA