IM04SH241J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH241J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 240 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH241J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH241J
Tau Wae IM04SH241J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga IM04SH241J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 240µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.9MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 240µH Unshielded Molded Inductor 101mA 7.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 7.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 101mA