IM04SH220K
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH220K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 22 10% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH220K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH220K
Tau Wae IM04SH220K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4774 pcs Pepa Raraunga IM04SH220K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 175mA