IM04SH131J
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH131J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 130 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH131J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH131J
Tau Wae IM04SH131J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4192 pcs Pepa Raraunga IM04SH131J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 130µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 130µH Unshielded Molded Inductor 121mA 5.45 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.45 Ohm Max Whakatauranga onamata 121mA