IM04SH121J
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH121J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 120 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH121J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH121J
Tau Wae IM04SH121J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5302 pcs Pepa Raraunga IM04SH121J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 120µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 120µH Unshielded Molded Inductor 124mA 5.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 124mA