IM04BH4R7F
Hua Hua
Tau Wae: IM04BH4R7F
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 4.7 1% B08
Ngā Rauemi: IM04BH4R7F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04BH4R7F
Tau Wae IM04BH4R7F Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4797 pcs Pepa Raraunga IM04BH4R7F.pdf
Momo Molded Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 90MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Molded Inductor 260mA 2.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 260mA