IM04BH3R9K
Hua Hua
Tau Wae: IM04BH3R9K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 3.9 10% B08
Ngā Rauemi: IM04BH3R9K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04BH3R9K
Tau Wae IM04BH3R9K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4517 pcs Pepa Raraunga IM04BH3R9K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Molded Inductor 280mA 2.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 280mA