IM04BH101H
Hua Hua
Tau Wae: IM04BH101H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 100 3% B08
Ngā Rauemi: IM04BH101H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04BH101H
Tau Wae IM04BH101H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5640 pcs Pepa Raraunga IM04BH101H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Molded Inductor 133mA 4.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 133mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM04BH102K
IM04BH102K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-4 1K 10% B08
I roto i te taonga: 4517 pcs
Tikiake: IM04BH102K.pdf
RFQ
IM04BH111K
IM04BH111K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-4 110 10% B08
I roto i te taonga: 4354 pcs
Tikiake: IM04BH111K.pdf
RFQ
IM03GR
IM03GR
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Tikiake: IM03GR.pdf
IM03JR
IM03JR