IM04BH100J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM04BH100J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 10 5% B08
Ngā Rauemi: IM04BH100J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04BH100J
Tau Wae IM04BH100J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4424 pcs Pepa Raraunga IM04BH100J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Molded Inductor 290mA 900 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Whakatauranga onamata 290mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM03GR
IM03GR
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 39660 pcs
Tikiake: IM03GR.pdf
RFQ
IM04BH101H
IM04BH101H
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-4 100 3% B08
I roto i te taonga: 5640 pcs
Tikiake: IM04BH101H.pdf
RFQ
IM03JR
IM03JR
Tikiake: IM03JR.pdf
IM04BH102J
IM04BH102J
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-4 1K 5% B08
Tikiake: IM04BH102J.pdf
IM04BH100H
IM04BH100H
Whakaahuatanga: IM-4 10 3% B08
Tikiake: IM04BH100H.pdf
IM03TS
IM03TS