IM02BH330G
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH330G
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 33 2% B08
Ngā Rauemi: IM02BH330G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH330G
Tau Wae IM02BH330G Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5158 pcs Pepa Raraunga IM02BH330G.pdf
Momo Molded Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA