IM02BH2R7G
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH2R7G
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 2.7 2% B08
Ngā Rauemi: IM02BH2R7G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH2R7G
Tau Wae IM02BH2R7G Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5483 pcs Pepa Raraunga IM02BH2R7G.pdf
Momo Molded Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 37 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Molded Inductor 355mA 550 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Whakatauranga onamata 355mA