IHSM4825EB3R3L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM4825EB3R3L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 4.6A 38 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM4825EB3R3L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM4825EB3R3L
Tau Wae IHSM4825EB3R3L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 4.6A 38 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48423 pcs Pepa Raraunga IHSM4825EB3R3L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Inductor 4.6A 38 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.6A I teie nei - Maama 2.4A